• Wpisów:400
 • Średnio co: 5 dni
 • Ostatni wpis:3 lata temu, 23:29
 • Licznik odwiedzin:31 274 / 2114 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
Daj sobie czas na wszystko! Nie od razu Kraków zbudowano! Podążaj do swojego celu małymi krokami, działaj, rób to co sprawia Ci największą przyjemność. Zajmij się chwilą, która trwa! Żyj ♥
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (6) ›
 

 
Nie oglądaj się za siebie. Ważne jest to, co dzieje się teraz, tu, w tym oto miejscu! Jesteś tym momentem, więc spraw by był najlepszy, wyjątkowy.

Każdego z nas stać na wielkie czyny. Jesteśmy w stanie zrobić wszystko, musimy tylko być odpowiednio zdeterminowani i pewni celu, do którego dążymy! Pamiętaj, że jeżeli na czymś Ci nie zależy, samo szczęście nie wpłynie na realizację tego celu! Zawsze potrzebne jest Twoje zaangażowanie! ZAWSZE!

Ten dzień należy do NAS! Let's go! ♥
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

 
Życie na nas nie czeka. Czas na nas nie czeka. Pędzi z zawrotnym tempem naprzód, taranując wszystko po drodze, miażdżąc to, co staje mu na drodze.

Płyń z falą, podążaj za instynktem, nie daj się zwieść złudzeniom. Żyj chwilą, ponieważ nasze życie składa się głównie z chwil. Wychwytuj zarówno te dobre jak i złe, ponieważ na tym polega nasza egzystencja, nasza droga na tym świecie.

Nie bój się mówić, że kochasz, nie bój się wyrażać swoje uczucia. Rób to, co uważasz za właściwe, dla siebie. Nie wtrącaj się do życia innych, nie porównuj się do innych! Jesteś jedynym w swoim rodzaju człowiekiem! Nikogo innego, takiego samego jak TY nie ma na tym świecie. Poczuj się wyjątkowo!

Musisz przezwyciężyć wszystkie trudności, które stają na Twojej drodze. Nie wolno powiedzieć STOP póki tlen jest w naszej krwi.. Dopóki oddychamy, walczmy! Walczmy, walczmy, walczmy! Przecież dano nam olbrzymi dar, który pozwala dawać innym dobro! Bądźmy inspiracją! ♥
 

 
To jest nasz czas, to jest czas, który został nam dany. Nie pozwólmy marnować go na czynności, które nie sprawiają nam przyjemności! ♥ Każdy człowiek zasługuje na to, aby być szczęśliwym. I tak bardzo jak tego chce i do tego dąży, tyle tego uczucia dostaje. A wiec? Pragnijmy być szczęśliwi ponad wszystko. Niech nawet najgorsza i najciemniejsza moc nie będzie w stanie wyrwać nas z równowagi. Walczmy!
Włóż rękawice i bij mocno, z całych sił! Przyjmuj ciosy, ale nie pozwól sobie upaść! Ucz się, doświadczaj, opracowuj nowe taktyki walki, ale nie poddawaj się! Za rogiem może czekać sukces, spełnienie, dlatego nie wolno nam tracić celu z oczu!

Pomyślmy ile dobra jest w każdym z nas.. Czy to jest niezależne od nas czy to świadomy wybór takiego zachowania? Dlaczego ranimy innych? Czy jedynym powodem są rany zadawane nam przez innych? Dlaczego mamy odpłacać cierpieniem za cierpienie? Pomyśl... gdy ktoś sprawi Ci ból, zrani Twoją duszę, uczucia co zrobisz? Czy odpłacenie się tym samym przyniesie satysfakcję?
Czy o to właśnie chodzi w życiu? NIE! Największą satysfakcję przyniesie przyjęcie tych raniących nas słów NA KLATĘ i podarowanie szczerego uśmiechu tej osobie.. Wtedy Twoje serce przepełni miłość, radość, szczęście..

A jak poczuje się ta druga osoba?

Zapewne podle... a to bardzo nieprzyjemne uczucie..

Nie zatrzymujmy się w swoim życiu. Brnijmy naprzód, korzystajmy z danych nam szans każdego dnia! Poczujmy, że żyjemy! ♥
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
Jestem tu, teraz, w tej chwili, zastanawiam się co napisać. Będę przelewać swoje myśli prosto z serca, tak po prostu.

Zdaję sobie sprawę, że opuściłam to miejsce. Bardzo żałuję, że pozwoliłam sobie nie znajdować czasu, aby odwiedzać tą stronę. Jednak przeszłość zostawiam za sobą i chcę ponownie inspirować, wspierać, motywować.

Dziś jestem zupełnie nową osobą, dojrzalszą, bardziej doświadczoną, być może mądrzejszą, silniejszą, zdeterminowaną, pewniejszą siebie, szczęśliwszą. Życie doświadcza i uczy nas na każdym kroku, sprawia, że czujemy nagły przypływ pozytywnej energii, radości, ale bardzo często zwala z nóg, nokautuje, powoduje, że upadamy, niemal na samo dno. Ale właśnie te momenty są kluczowymi w naszym życiu. One weryfikują nasze siły, sprawdzają na ile jesteśmy silni, aby sprostać problemom. Nie ma nic pozytywnego w bezbłędnym życiu, pełnym szczęścia, braku porażek.. Człowiek, który nie zaznał smaku goryczy tak naprawdę nie wie co to ŻYCIE. Nie bójcie się więc porażek, ponieważ to one tworzą historię naszego życia.

Musimy przygotować się, że możemy kolorować swoje życie, ale w pewnym momencie ktoś może przybiec , wyrwać nam kredki z rąk i wszystko zniszczyć. Czy będziemy na tyle silni by pozbierać się i ponownie odbudować swoje dzieło, dzieło kilku lub kilkunastu lat? Przed nami wizja całego życia! Wykorzystajmy ją na 100%. Niezależnie od tego co lub kto staje nam na drodze. Życie i ludzie ranią, nokautują, ale Ty nie pozwól by ktoś uronił z Twojego powodu choćby jedną łzę.. Nie rań, mimo, że ktoś Cię zranił. Wybaczaj, kochaj, szanuj, marz, działaj, nie przestawaj wierzyć, ponieważ czas każdego z nas jest ograniczony.

Upływają sekundy, minuty, godziny, dni, tygodnie, miesiące, lata! Życie nie czeka, czas upływa.

Pisząc te słowa znajduję siłę w sobie, ponieważ one płyną z głębi mojego serca, z jego wnętrza, są szczere i czyste. Inspirują również mnie, ponieważ nie jestem idealna, nikt nie jest. Ale każdego dnia dążę do tego, aby być lepszym człowiekiem. ♥

"So you're a sky
You're a sky full of stars
Such a heavenly view
You're such a heavenly view"
 • awatar Gość: ANOREKSJA Az żal patrzec
 • awatar Estar siempre conmigo ♥: Oj jak ja chciałabym mieć taki brzuch. Jeśli znasz jakieś rady i one zadziałały ze ma ktoś taki brzuch prosze daj znac. <3
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
Każda chwila jest cenna. Każda godzina, minuta, sekunda jest pełna cudów, których nam nie sposób dostrzec. Musimy jednak o tym pamiętać. Nasze otoczenie wypełnia niezastąpiona energia, z której musimy czerpać energię.

Pamiętaj, że nie jesteś sama! Nie pozwól, by ktoś kierował Twoim życiem. Ono należy do Ciebie!

Poza tym zbliża się lato wielkimi krokami. Na dworze świeci słońce, jest cieplutko, pogoda nam sprzyja. Nie grzej fotela w te piękne dni! To wręcz niedopuszczalne!
Gdy Ty siedzisz bezczynnie, ktoś ciężko pracuje by skopać Ci porządnie tyłek!

Gdzie jesteś? TUTAJ.

W jakim czasie? TERAZ.

Kim jesteś? TYM MOMENTEM.

Żyj chwilą, ponieważ życie jest krótkie i kruche. Nie ociągaj się z działaniem, wykreśl ze swojego słowniczka słowo 'nuda'! Życie toczy się TERAZ I TU. Nie zmarnuj go, wykorzystaj każdy dzień! ♥
 

 
Kolejny dzień, kolejna walka, małymi krokami do celu. Potrzeba tak dużo cierpliwości, tak dobitnie trzeba się w nią uzbroić. NIKT kto nie próbował walczyć sam ze sobą, nie wie jakie to jest uczucie. Silna wola i wartości odciągają uwagę od pokus, ale potrzeba ostrej amunicji na owe zapędy.

Kochane! Tak dużo możliwości mamy każdego dnia! Nie myśl, że jutro masz ciężki dzień, bo egzamin, ważne spotkanie. Przecież to są wyzwania dla Ciebie! Odbieraj to z przyjemnością, sprawdzaj SIEBIE, swoją siłę. To każdego dnia będzie Cię uodparniać, wzmacniać. Poczujesz, że życie zawsze przynosi wyzwania, a naszym zadaniem jest im sprostać, przyjąć je "na klatę" i jednocześnie nauczyć się czerpać z tego przyjemność. Rozumiesz? To ma być dla Nas szczęście w każdej postaci! Niepowodzenia mają nas uczyć, nie przytłaczać, nie powalać na kolana!

Jesteśmy ludźmi. Możemy kontrolować swój umysł. Możemy nad sobą pracować. Zabierz się do działania jak najszybciej! Zacznij robić coś ze swoim życiem. Tylko wtedy poczujesz, że ono należy do Ciebie, że masz nad nim kontrolę! Nie bądź więźniem swoich myśli i marzeń. DZIAŁAJ!

Oczywiście nie każdy ma możliwość rozwijania swoich pasji. Ludzie mówią "zaczęłabym biegać, ale późno wracam do domu albo wstyd mi, bo ludzie patrzą". Ja się pytam: CO TO MA ZNACZYĆ? Najgorsza myśl w naszej podświadomości jaka może się znaleźć to co ludzie powiedzą. Przecież oni mają swoje życie, my mamy swoje!

Zrób COŚ dla siebie, a zrozumiesz, że tylko działanie nadaje sens naszemu życiu! Więc nie czekaj więcej! ♥
 • awatar ProzerpinoS: @Alexandra03: Trzeba, trzeba, bo wakacje tuż tuż :)
 • awatar ProzerpinoS: @Bananovaa: Dziękuję, staram się dzielić tą energią. W końcu nie ja jedna walczę o taką sylwetkę :) ♥
 • awatar Alexandra03: Do roboty ... jejuuu też chce taki brzuch *.* no trzeba wziąć się za siebie
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (6) ›
 

 
Dziś dzień wypełniony nauką. Jutro szkoła. Czas napiąć grafik.

Nieopisane uczucie, gdy jesteś o krok od skuszenia się na smakołyk. Trzymasz go tuż przed ustami, walczysz, czujesz jego zapach, siła przyciągania do żołądka. Ale w pewnym momencie przyrównujesz jego wagę ze swoim marzeniem. Co jest ważniejsze? W Twojej głowie pojawia się tysiąc myśli na minutę, umysł jest wręcz nimi bombardowany. Ale zdajesz sobie sprawy jak daleko jesteś. Jak daleko możesz być gdy odłożysz TO na miejsce. Jak daleko możesz być jutro.

Naucz się kontrolować siebie, swój umysł, swoje pragnienia. Jeżeli jesteś przekonana do czegoś, nie wahaj się, walcz z tym. Wiesz, że to jest złe, więc odpychaj od siebie myśli o tym. Możemy pokonać te pokusy, ja dziś wygrałam bitwę.

Nie poddawaj się. Wciąż myśl o swojej walce, o swoim wyzwaniu. Nie pozwól sobie przegrać. Bądź dumna z najmniejszego ruchu oporu, który poczynisz w stronę ujarzmienia swojej pokusy. Ja jestem z Ciebie niesamowicie dumna. Walcz o swoje marzenia, walcz o lepsze jutro! ♥
 • awatar Bananovaa: świetnie powiedziane :3 gratuluję oparcia się pokusie :>
 • awatar Patryszku2003: Jestem z Ciebie dumna ze pochamowalas apetyt na słodkości! Świetny blog, napewno bede często zaglądać i motywować sie! Pozdrawiam i trzymam kciuki!
 • awatar It's just my vision...: ŚWIETNY BLOG! <3 miło się czyta +OBSERWUJĘ!!! WPADNIJ DO MNIE ;* ZAPRASZAM! OCENIAM: 10/10 SWIETNE MASZ PODEJSCIE DO ZYCIA, TRZYMAJ TAK DALEJ!!!! PODZIWIAM CIE.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

 
Mój umysł się nie poddaje. Wciąż walczy sam ze sobą, z ograniczeniami, które sobie narzucam. One są konieczne, wiem to. Nic wielkiego nie przychodzi łatwo. Jedna z moich dewiz życiowych

Nie stawiaj się od razu na przegranej pozycji. To, że nie udało Ci się kilka razy nie czyni z Ciebie słabego człowieka. Wręcz przeciwnie. Uzbraja Cię w siłę, w dodatkową wiedzę. Przystępując do działania kolejny raz jesteś bogatsza o nowe doświadczenia, wskazujące właściwą drogę, drogę do upragnionego celu.

Wolisz wciąż marzyć czy stawiać czoła codziennym trudnościom wiodącym do realizacji planów? Jedyną drogą jest ciężka praca, mnóstwo wyrzeczeń. Nie Ty jedna tego doświadczasz. Nie czekaj. Gdy Ty siedzisz, użalasz się nad sobą inni pracują by skopać Ci tyłek! Inni walczą o lepsze jutro, o lepszą wersję siebie, stawiają kolejne kroki. A Ty? Nie robisz nic! Zbędne gadanie nie wyciągnie Cię z transu apatii. Przystąp do działania, nakreśl cel, uwierz, że tym razem się uda! ♥
 • awatar itsxsimple: Bardzo motywująca notka<3 I zdjęcia też:*
 • awatar Gość: jak cwiczysz ze jestes taka osa?
 • awatar Genttle: Dziękuje! :* Tak święta oczywiście spędzone w miłej atmosferze. ♥ Uda się, jutro będzie piękny dzień. Lekki, przyjemny i bez czekoladowych jajek. :)
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

 
Dzień spędzony w gronie rodziny, w atmosferze miłości, ciepła, bezpieczeństwa, radości. Niesamowity czas, w którym zdajemy sobie sprawę jak bardzo kochamy i potrzebujemy swoich bliskich. Są dla nas niezastąpionym wsparciem, pomocną ręką. ♥

Mimo późnego powrotu do domu nie mogłam odpuścić sobie treningu. Moje ciało domagało się go cały dzień. Ale bardzo mało zjadłam dziś. Nie tknęłam żadnego ciasta, żadnego ciężkiego dla żołądka dania. I dlatego jestem z siebie ogromnie dumna

Nasze życie wymaga ciężkiej pracy. Każdy dzień jest wyzwaniem, walką o lepszego siebie. Każdego dnia stawiamy kolejne kroki ku realizacji swoich marzeń, planów, celów. Ważne jest, aby mieć je wciąż przed oczyma. Nie tracić celu z zasięgu wzroku. Nie odpuszczać. Zaciskać zęby, gdy jest trudno i iść dalej, dalej, dalej. Nie chcę zawrzeć w mojej wypowiedzi negatywnego przesłania, a mianowicie 'po trupach do celu'. W żadnym wypadku. Mam w tym miejscu na myśli zdrowy rozsądek i umiejętność odpowiedniej selekcji informacji, którą staram się przekazać. Chodzi o zdrową rywalizację z samym sobą, o ujarzmienie swoich pokus, swojego 'wewnętrznego wilka', który czasami sprawia, że tracimy nad sobą kontrolę.

Nastawienie, z którym zaczynamy musi równomiernie towarzyszyć nam na każdym kroku. Musimy doskonale wiedzieć do czego dążymy, co chcemy osiągnąć. Musimy stworzyć wizję siebie, zakodować ją sobie głęboko w podświadomości i wizualizować ją w trudnych chwilach, w chwilach zwątpienia. Pamiętajmy, że jesteśmy silni, że jedyną siłą, która może nas powstrzymać jesteśmy MY sami!
 • awatar ProzerpinoS: @Genttle: Dziękuję Ci za te słowa ♥ Jesteśmy dla siebie niesamowitym wsparciem, inspiracją. Mi starczyło dość siły aby przez święta nie poddać się pokusie. Uzbroiłam się w siłę, która pozwala mi się oprzeć tym smakołykom. Waga zeszła już do 54 kg więc idę po marzenia :) Damy radę ♥
 • awatar Genttle: Taka rodzinna atmosfera jest najlepsza! ♥ Jestem z Ciebie dumna, jesteś dla mnie wzorem, bo sama dzisiaj jadłam. Nie tak dużo jak co święta, ale nie jak człowiek na diecie. ;p
 • awatar Cutiure: Podziwiam :)
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (4) ›
 

 
Dziś dzień odpoczynku, regeneracji. Byłam w kościele, spędziłam w nim 3 godziny i czuję niesamowity spokój w duszy. Od dawna nie zatrzymywałam się w życiu w taki sposób. Ten czas spędziłam na modlitwie i refleksjach. Potrzeba mi tego było.

Ale jutro nie odpuszczę treningu, oooo niee! ♥

Cóż Wam mogę życzyć. Przede wszystkim rodzinnych, radosnych, pełnych miłości i ciepła świąt Wielkiejnocy! Pogody ducha na każdy kolejny dzień życia, energii do działania, motywacji, realizacji marzeń i wszystkich planów, nadziei i nieustannej wiary we własne możliwości! ♥

Spędźmy ten czas w rodzinnym gronie. Niech będą to chwile płomiennej miłości i radości!

Wesołych Świąt! ♥
 • awatar happy.life: Ja wczoraj byłam na adoracji. Również się wyciszyłam i jakoś pomogło mi to poukładać i zrozumieć pewne sprawy. Żeby się nie rozpisywać powiem : Nawzajem i dziękuję ;* Wesołych Świąt ;D
 • awatar ProzerpinoS: @Robercik: Już napisałam, czekam na pytanie :)
 • awatar Gość: Mam pytanie jeżeli możesz odpisz na ten mail roberto.91@o2.pl Pytanie dotyczy treningu ;)
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

 
Czuję, że żyję. Nie ociągam się z każdym działaniem. Kreślę plan, a potem wcielam go w życie. STARAM SIĘ. Jeżeli się nie uda, próbuję dalej, dalej i dalej. Z każdego upadku, porażki wyciągam wnioski, które czynią mnie silniejszą, odporniejszą, mądrzejszą. Tak napełnia się wciąż nie mający dna mój bagaż doświadczeń.

Jesteśmy TYLKO i AŻ ludźmi. Potrafimy marzyć, kochać, cierpieć, śnić.. Tyle możliwości do wykorzystania każdego dnia. Nie ukrywajmy swoich uczuć, eksponujmy je. Powtarzajmy swoim bliskim jak bardzo ich kochamy. To czyni ludzi tak pięknymi istotami. Wykorzystujmy szanse, które pojawiają się na naszej drodze. Ale bądź ostrożny, ponieważ czasami kryją się za nimi pułapki.

Nie jest łatwo tak po prostu być człowiekiem. Wystarczy spojrzeć na współczesny świat, w którym coraz trudniej znaleźć człowieka w człowieku. Dlatego nieśmy tą prawdziwą człowieczą duszę, pełną pozytywnej energii, płomiennej miłości, radości, szczęścia. Bądźmy inspiracją dla innych, walczmy o lepszego siebie. ♥

Każdy dzień to szansa, by odmienić swoje życie. Nie marnuj jej wciąż, nie odkładaj wciąż wszystkiego na później. Życia na później nie można odłożyć. Ono toczy się TERAZ, TU. ♥
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

 
Czuję wyraźnie, że unoszę się na fali złotego światła. Moja energia potęguje się każdego dnia. Dzisiaj waga pokazała 55.5 kg, a centymetr wyraźnie pokazuje mniejsze liczby. Waga tak bardzo mnie nie interesuje, ponieważ treningi robią swoje. Mięśnie ważą swoje więc nie przywiązuje do tego większej uwagi. Liczy się fit i zdrowie

Niesamowita siła rozpiera mnie od środka. Zaraz kładę się do mojego łóżka. Grunt to dobry sen! Nie zarywajcie nocy. Jeśli nadarzy się okazja idźcie spać jak najwcześniej! Ranem Wasz nastrój będzie wyśmienity Ja dziś uśmiechałam się do swojego odbicia w lustrze. Pierwszy raz od naprawdę dobrych kilku dni. Niesamowite uczucie ♥

Kochane! Damy radę! To wszystko, co robimy powinno sprawiać nam przyjemność i radość. Wtedy szczęściem jest dla nas każdy następny dzień. Najmniejszy krok jest lepszy od żadnego. Każdy dzień przybliża Cię do wymarzonego celu, do spełnienia swojego marzenia. Walcz o to czego pragniesz, nie trać z oczu celu! Znajdź w sobie siłę i czerp z niej energię! ♥
 • awatar Gość: Gdzieee zgubiłaś piersi?? :(
 • awatar Gość: aż się podnosi na taki widok :) i pomyśleć że dla dziewczyn to figura pożądana buahahaha
 • awatar Gość: a gdzie wy macie piersi???? co wy kobiety chcecie utworzyć 4-tą grupę płci
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (10) ›
 

 
Znakomicie, aktywnie spędzony dzień. Pełen energii, wykorzystany na 100%.
Ładna pogoda jest od tego aby dzień spędzić na świeżym powietrzu, ponieważ to niesamowicie efektywny wypoczynek. Skończmy ze spędzaniem wolnego czasu przed komputerem czy telewizorem. Dzień trzeba przeżyć, w dosłownym tego słowa znaczeniu! ♥

Kolejny dzień wyzwania, pełen motywacji, determinacji, samozaparcia. Wiem do czego dążę, mam jasno określony cel, który bardzo chcę zrealizować, dlatego będę do niego dążyć własnymi siłami, z pomocą czy bez pomocy innych. Umiem liczyć na siebie. Poza tym to MOJE życie, więc za nie odpowiadam. Czuję nieustanną potrzebę pracy nad sobą, to mnie niesamowicie napędza, dodaje siły. Gdy mam poczucie realizacji planu dnia napełnia mnie energia na następny dzień.

Nie traćmy czasu na użalanie się nad swoim życiem! Przystąpmy do działania! Nie pozwólmy by nasze życie było przeciętnością! Pamiętaj początki są trudne, wręcz mordercze, ale przetrwaj to! Gdy zasmakujesz tego uczucia, nic nie będzie w stanie Cię powstrzymać! Będzie wiedziała jedno! To jest to, na co czekałaś od dawna! ♥ A więc do pracy!
 • awatar Genttle: Ooo ja, ale pozytywnie! :D Gdybym nic nie robiła ze swoim życiem to po przeczytaniu tego posta ruszyłabym tyłek. :D
 • awatar Yes I Can ♥: Mm świetne zdjęcia ^^ :)
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
Idziemy do celu, biegniemy, ale nie stoimy! Złapałam wiatr w żagle. Jestem pełna energii, więcej śpię, dużo wody, dużo warzyw, owoców, małe porcje jedzenia i do tego prześwietny, znakomity, jedyny w swoim rodzaju trening! Kocham, kocham ponad wszystko! ♥

Nie mam zamiaru przyglądać się każdego dnia swoim celom wypisanym na kartce. Przystępujemy do ich realizacji! Nie ma czasu na zwlekanie! Rozumiesz? Praca nad sobą = osobiste szczęście, spełnienie, samoakceptacja. To jest klucz do szczęścia! Nie czekaj na właściwy czas. On jest teraz tu. ♥

Idą święta, duuuuże wyzwanie w jadłospisie, ale wiem że dam radę. Więcej czasu na świeżym powietrzu, a jedzenie hmm.. Pilnuję się i trzymam swoje zapędy na uwięzi. Nakreśliłam cel, chcę bezwzględnie do niego dążyć. Uda mi się, pokonam przeszkody, każda z Nas je pokona! ♥

Dla szczęścia! Dla siebie!
 • awatar Dziennik Treningowy Ann: DiCaprio dobrze mówi!
 • awatar ProzerpinoS: @beideal: Nie nie zjem, chyba że coś ze święconki (moja mama zawsze kładzie makowca kawałeczek) więc tylko to zjem :) będę starać się nie zjeść, jestem tak nastawiona że powiem NIE NIE NIE :D relacje będa oczywiście TU :)
 • awatar beideal: Jej :0 dałaś ostrego mi kopniaka ! dzięki :* mam pytanie .. czy w święta zjesz jakieś ciasto ? ;)
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (5) ›
 

 
Wszystko idzie zgodnie z planem. Dwa piękne dni. Nie mogłam sobie wymarzyć wspaniałego początku. Jestem zdeterminowana, oby tak pozostało do końca życia
Nakreśliłam w myśli obraz siebie, będę o niego walczyć do upadłego. Wykorzystam każdy dzień, każdą godzinę, minutę, sekundę! Będę budować swoje życie, ponieważ życie jest tylko jedno i nie warto wciąż odkładać czegoś na później. Żyjesz TERAZ, TU. Nie za tydzień.. Ta chwila trwa..

Pomyśl...

Jak daleko możesz być jutro? To olbrzymi krok. Proszę, zacznij, zasmakuj.. Nie czekaj.. Życie nie będzie na Ciebie czekać...

Każdy dzień to niezwykły dar. Chwytajmy go, uściskajmy i wykorzystajmy jak najlepiej. Zmieniajmy siebie, zmieniajmy świat.

Tak wiele ciepła jest w każdym z nas.. Dzielmy się dobrocią.. Po prostu bądźmy, żyjmy, pozwólmy żyć innym! ♥

Damy radę! Bo jak nie MY to kto? Każdy krok, najmniejszy krok jest lepszy od żadnego ♥

Dajmy z siebie wszystko! Tylko wtedy będziemy czuć, że żyjemy, będziemy czuć się potrzebni! ♥
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

 


Chciałam się odciąć od przeszłości. Tych wszystkich nieudanych prób, założyłam nowego bloga na innej stronce. Poczułam, to coś nowego, że da mi motywację, ale zrozumiałam że tam jestem sama, a tu mam mnóstwo dziewczyn, wspaniałych ludzi, którzy bardzo często wspierają mnie, swoimi słowami, komentarzami. Dziękuję Wam za wszystko! ♥

I nic nie zastąpi mi tego miejsca, więc wracam. Do wakacji zostało 74 dni. Spożytkujemy ten czas właściwie. Damy radę. Ja muszę, trzeba pięknie wyglądać. Mam nadzieję, że ta próba okaże się sukcesem. Dziś niesamowity trening mam za sobą
Siła, wytrwałość, cierpliwość, a świat będzie nasz! ♥
 • awatar Dziennik Treningowy Ann: przeczytałam opis po prawo i już wiem, że będę tu często zaglądać! :D poza tym - ja na swoic doświadczeniach także zrozumiałam, że nie ma co zakładać nowych blogów, bo to do niczego nie prowadzi. Poza tym dziewczyny tu motywują niezwykle <3
 • awatar ProzerpinoS: Wybaczcie ♥
 • awatar Genttle: No nieładnie... Chciałaś nas zostawić?! Ale i tak dobrze, że wróciłaś. :*
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

 
Choroba nie odpuszczała, ale już! Wracam do normalności! Energia mnie rozpiera, z niecierpliwością czekam na jutro! Dziś już byłam na treningu i czuję się znakomicie. Jutro zaczyna się moja droga do idealnego ciała na wakacje! Będzie pięknie! Wierzę w siebie!

Teraz zdałam sobie sprawę, że nie ma nigdy idealnego czasu na zmianę w swoim życiu. Wciąż powtarzamy 'od jutra", ale już następnego dnia nasze słowa ulatują w przestworza i nikt się do nich nie stosuje. Pomijamy je, poddajemy się, pozwalamy wierzyć złudnym myślom, że jesteśmy słabi! Wiem, jak jest trudno. Jest niesamowicie trudno! Ale nikt za nas nie złapie swojego życia za rogi. NIKT, oprócz nas.

Dlaczego marnować czas i wciąż użalać się nad swoim losem?

Długo nie mogłam się zmotywować, a teraz czuje to całym swoim ciałem, że dam rade.

Każdy krok, nawet najmniejszy jest lepszy od żadnego! I z każdym krokiem jesteśmy bliżej celu! Wbijam to sobie do głowy młotem za każdym razem gdy braknie sił!

Pozwól sobie pomyśleć, że początki zawsze są trudne. Ale ten trud uodparnia Twój umysł. Stajesz się innym człowiekiem, lepszym. Zauważysz to, ale na wszystko potrzeba czasu. Uzbrój się z cierpliwość. Trzy, dwa, jeden! START! Do zobaczenia jutro! ♥
 • awatar Gość: Świetny blog, zapraszam do mnie na http://angiee-nails.blogspot.com/
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
Przemyślałam komentarz pod poniższym postem i zdecydowałam, że jednak sięgnę po centymetr. Mięśnie ważą swoje więc nie chcę się rozczarowywać

A od jutra, ale oficjalnie od poniedziałku zabieram się do pracy. Jeszcze w tym miesiącu zapisuję się na prawko, dużo stresu uh :> Ale damy radę.

TU jest siła, a ja chcę mieć tą siłę, czerpać ją STĄD. To jest mi potrzebne. Więc każdego dnia, muszę zostawić po sobie ślad, ale nieskazitelny, czysty, determinujący, pełen energii, motywacji i siły. Wracam do gry! Już jutro będzie pierwszy dzień, ale oficjalnie wpis pojawi się w poniedziałek bo jak na dzień dzisiejszy trawi mnie przeziębienie i boli kolano po zbyt ciężkim bieganiu (tak to jest od razu rzucić się na głęboką wodę ). Mam nadzieję, że już niedługo zdrowie pozwoli mi cieszyć się aktywnością fizyczną. Chcę być szczupła, a na teraz określam się jako GRUBA. Moje wyznanie. Taka prawda. Nazywam rzeczy po imieniu. Nie mam zamiaru ukrywać się za maską wymówek. Tak jest, ale chcę to zmienić, DETERMINACJA turn on ♥
 • awatar Genttle: Waga to nie wszystko. Popieram wersję, że centymetr jest ważniejszy chociaż nałogowo kontroluję cyferki. :D Mi przybył ponad kilogram mięśni, a ja się przejmowałam, że nie chudnę. U Ciebie pewnie też tak jest. ;) Powodzenia! :*
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
Pracowity tydzień. Bardzo. Następny jeszcze bardziej obfituje w nadmiar pracy. I chcę wspomnieć że zaczęłam całą misję od nowa, od poniedziałku i jak na razie jest super. To prawda, że z każdą kolejną próbą jesteś coraz bliżej zwycięstwa.

Endorfin mam dużo, zbieram energię ucząc się na konkurs.

Za każdym razem, gdy jest ciężko, gdy brakuje siły, gdy jedyną myślą krążącą po głowie zdaje się być 'nie dam rady', gdy nie widać najmniejszego światełka otrząśnij się, zmieć z zasięgu wszystkie przeciwności, bo jesteś w stanie zrobić wszystko. Zbierz siły i walcz, bo zawsze jest warto!
 

 
Trenuję, ponieważ kocham swoje ciało i dążę do doskonałości. Nie chodzi o zrzucenie wagi w tym moim całym wyzwaniu (chociaż wszystko się z tym wiąże), ale o wyrobienie nawyku zdrowego odżywiania, co pociąga za sobą lawinę skutków odnośnie dobrego samopoczucia. Musimy żyć i nie tracić żadnego dnia. Trzeba wziąć sprawy w swoje ręce, pracować nieustannie nad sobą, ponieważ to daje sens życiu.

Nuda to coś, co powinno się wykreślić z życia każdego. Odpowiednia ilość czasu na pracę i prawidłowy odpoczynek, a będziemy w siódmym niebie.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
#WYZWANIE DZIEŃ 27

Trochę namieszało się, aj Chyba zacznę jutro odliczać od nowa, ponieważ chce mieć czyste konto odnośnie słodyczy, chyba za dużo ich wpadło. Ale mam motywację, nie poddaję się, i chcę następną próbę, tak bym mogła się skupić na w pełni uporządkowanym, zdrowym odżywianiu, ponieważ po Wielkim Czwartku mój zuchwalczy apetyt sięgnął zenitu. Zaczynam bieganie, albo jazdę na rolkach, sezon wiosenny można otworzyć i w pełni wykorzystać czas na zewnątrz. A więc jutro nowe odliczanie, to mi dobrze zrobi, ponieważ zakradło się trochę chaosu do tego całego wyzwania

Uda się
 

 
#WYZWANIE DZIEŃ 26

Mały kryzys. Aj. Chyba najgorszy dzień jaki mógł mi się zdarzyć w całym moim wyzwaniu. Mam ochotę zacząć odliczać od O.

Coraz bardziej czuć wiosenne powietrze napływające do płuc. Po prostu z każdym dniem mimo, że jest ciężko, to jednak nabieram chęci, energii, motywacji. Chcę słońce, ciepełko, a wtedy moim pierwszorzędnym domem stanie się plener, biegi, spacery.

Kreślę plany, to lato będzie niezapomniane, jedyne w swoim rodzaju, więc sprężamy pośladki i bierzemy się do pracy, zero narzekania, zero słabości!
 • awatar Genttle: Nie ma poddawania się, jedziemy dalej! :D Wiosna już jest coraz bliżej i ani się nie obrócisz, a już będziesz śmigać na spacerku w promieniach słońca. :D
 • awatar A never ending story: bardzo spodobala mi sie Twoja wypowiedz !^^ szczera prawda :D ja tez juz sie nie moge doczekac lata ;D
 • awatar Kate42: Teraz jest tak ciepło że aż czuć że wiosna nadchodzi :) Czekam az się jeszcze trochę ociepli i planuję bieganie :D
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

 
#WYZWANIE DZIEŃ 25

Jestem bardzo zapracowana, aj... Nauka, nauka, szkoła, szkoła.. Mój sen trwa niespełna 5 godzin, ale funkcjonuję i skrupulatnie odliczam dni do weekendu. Czeka mnie odsypianie, albo domowe obowiązki. Kto wie.

Ale w tym codziennym zgiełku znajduję czas na treningi. Nie jestem zadowolona ostatnio z mojego jadłospisu, ale staram się jak mogę. Czasami zaginam czasoprzestrzeń, sama nie wiem jak to robię. Dziwię się, że nadążam z tak wieloma rzeczami w tak ubogiej ilości czasu.. Cóż, odpowiednia koordynacja w grafiku dnia.


Jedno co przychodzi mi na myśl to SEN, długi, głęboki SEN. Bardzo poproszę.. Ale jeszcze tylko trochę, parę sprawdzianów w tym tygodniu, a w następnym kolejna duża porcja testów. Jazda bez trzymanki, zero zrozumienia ze strony nauczycieli. Tu musi być ocena przecież, a jaka to już się nie liczy.. Realia ..

Ale nie załamujemy rąk. Jutro kolejny dzień, niepowtarzalna szansa by zrobić coś wyjątkowego! ♥
 • awatar Genttle: Potrzebujesz więcej snu. Więc w weekend odeśpij. :D Ech z nauczycielami zawsze tak jest, myślą że tylko do nich i na ich przedmiot musimy się uczyć.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›