• Wpisów:400
 • Średnio co: 5 dni
 • Ostatni wpis:3 lata temu, 23:29
 • Licznik odwiedzin:31 010 / 2055 dni
Jesteś niezalogowany. Niektóre wpisy dostępne są tylko dla znajomych.
 
#WYZWANIE DZIEŃ 10

Zero słodyczy jak do tej pory. Mam nadzieję, że się nie złamię. Po prostu staram się na samą myśl o nawet jednym małym cukierku szybko zareagować i wyrzucać to z głowy. 2 dni przerwy w ćwiczeniach z powodu choroby. Ale dziś zaczynam z pełną mocą. Nie do końca wszystko ustąpiło, ale czuję, że mój organizm jest gotowy do dalszej pracy i działania, więc nie chcę tracić czasu i rozczulać się nad tym co było.

A więc wracam do gry, dalszej, dalsza walka o swój cel. Czasami za dużo myślę, za dużo się martwię. A to bardzo niekorzystne, wiem o tym. Ale w takich momentach uzmysławiam sobie, że trzeba żyć tym co jest, tą chwilą, tym momentem, właśnie tak. On daje nam najwięcej możliwości, najwięcej szans. Możemy kreślić plany na przyszłość, ale one zależą od tego co jest właśnie TERAZ. Nasza przeszłość należy do bagażu doświadczeń, którego nie wolno zamykać na klucz. Powinien być wciąż otwarty, ponieważ z każdą chwilą zdobywamy nową wiedzę, wyciągamy nowe wnioski.

Życie jest bardzo krótkie. Żyjemy w ciągłym poczuciu przemijania. To co dzieje się tutaj, w tej chwili: już nigdy nie przeżyjesz tego samego, nie znajdziesz się w tym samym miejscu o tej samej porze.. Ważne jest to, co mamy teraz, TU.Carpe diem.
 

 
#WYZWANIE DZIEŃ 9

Jutro już wracam do ćwiczeń, choroba mija, pora zacząć my normal life ♥
 

 
#WYZWANIE DZIEŃ 8

Dziś przerwa w treningu. Niestety stan mojego organizmu jest zbyt słaby na wysiłek. Pozwolę sobie zregenerować siły i odpocząć. Każdy dzień jest lepszy, bo jestem bliżej celu ♥
 

 
#WYZWANIE DZIEŃ 7

Stan chorobowy </3. Ale jest motywacja.
 

 
#WYZWANIE DZIEŃ 5

Życie w biegu, eh...

Ale optymizm mnie nie opuszcza, przetrwałam najgorsze, już czuję tą lekkość, ulotność, niemal unoszę się na fali złotego światła! ♥

Jutro ostatni dzień szkoły i FERIE, upragnione wolne. Jestem wyczerpana codziennym wstawaniem o 5.30, to jest strasznie uwierzcie, kiedy musisz opuścić swoje ciepłe łóżeczko w ciemną noc. Ale ja sobie z tym już radzę

Motywacja kipi ze mnie, pozostaje mi tylko życzyć wszystkim spokojnej nocki i siły jutro! ♥
 

 
#WYZWANIE DZIEŃ 4

Takim to uroczystym, pozytywnym akcentem kończę dzisiejszy wyczerpujący dzień! Wszystko zmierza we właściwym kierunku. Idę dalej, nie ukrywam, że jest MEGA ciężko.

BUT NO PAIN, NO GAIN! ♥

Moje motto, na chwilę dzisiejszą. Jestem z każdym dniem lepsza, jestem coraz bliżej celu! ♥
 

 
#WYZWANIE DZIEŃ 3

Trening zaliczona, w pełni kompletny, zróżnicowany, nie trzymam się jednego zestawu ćwiczeń, ale wykorzystuję dobrodziejstwa Internetu i eksperymentuję

To jest coś najlepszego, co mogłam w życiu zacząć Zero słodyczy, regularne posiłki, zaczęłam brać magnez, ponieważ pojawiły się skurcze w kolanie, na szczęście wiedziałam jak zareagować. Być może dlatego miałam takie łaknienie (wcześniej) na słodkości. Być może nabawiłam się zbyt niskiego poziomu magnezu w organizmie. Teraz wszystko się normuje i jest fantastycznie.

Czekam na następnym dzień, wiem, że jestem dalej. Nie cofam się, nie stoję w miejscu, biegnę dalej! ♥
 

 
#WYZWANIE DZIEŃ 2

Lecimy, z każdą minutą jestem bliżej celu.. Nie poddaję się, przede mną długa droga, mam tego pełną świadomość, ale nie odpuszczę, nie tym razem, wiem czego chcę. Jestem na fali silnego prądu, trzymam się go kurczowo.

Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

 
#WYZWANIE DZIEŃ 1

W pełni zrealizowany plan działania. Z utęsknieniem czekam na jutrzejszy dzień ♥
 

 
Dziś był mega dzień, jestem z siebie dumna ♥ Czyto, pięknie, cudownieee

Teraz poradze sobie, damy radę, bo jak nie My to kto?
 

 
Ten zespół jest moim odkryciem, teksty trafiają w moją duszę. ♥
 • awatar moniikus: Zapraszam do mnie mega wyprzedaż na prawdę tanio :) może akurat wpadnie Ci coś w oko :) P.S SUPER BLOG ! :)
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
Meega wiadomość!!!!!!!!!!

Osoby, czytające lub śledzące mojego bloga wiedzą, że na dole jest mnóstwo postów zobowiązujących "od jutra zaczynam"....
Walczyłam, ale tak naprawdę czułam tą sztuczność, miałam wciąż w podświadomości myśl, że nie tym razem, nie dam rady. I rzeczywiście tak było.. Po paru dniach wszystko szło na marna, załamywałam ręce i nic.. Ale nie poddawałam się, próbowałam wciąż i wciąż i wciąż..

Wczoraj usiadłam na spokojnie przy moim biurku. Znalazłam zeszyt i zrobiłam z niego dzienniczek do mojego wyzwania. Włożyłam w niego całe serce, jest kolorowy, od samego patrzenia mam siłę, wiem że musi się w nim znajdować całe moje zdrowe życie, mój lifestyle!!

Dziś? Nie mam problemu z powiedzeniem NIE podjadaniu! I wiem, że tym razem to ostateczna próba. Potrzebowałam tego by pierwszy krok był zobowiązujący, teraz wiem wiem wiem! Dam radę, zobaczycie!

Czuję o w całej sobie.

To właśnie właściwy czas, teraz tylko szukamy sensu życia! ♥
 

 
No i dziś pierwszy dzień bez słodyczy ♥ Dałam radę. W sobotę i niedzielę wpadły drobne ciasteczka, ale siła mentalna, teraz już tylko coraz lepiej, mam nadzieję

Zimowa chandra daje o sobie znać, ale staram się myśleć pozytywnie i nie dawać się pochłonąć złym myślom. Skupiam się na pozytywach!

Moje działanie = moje szczęście ♥
 • awatar was.it.dream: Z niecierpliwością czekam na słońce . :)
 • awatar Kretka.: u mnie już słoneczko świeci :) ah ta zima nikt jej nie lubi ;c
 • awatar Kate42: najważniejsze by myśleć pozytywnie ! :)
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (3) ›
 

 
Czasami czuję się przyparta do muru, staram się narzucić sobie odpowiednie tempo, a gdy nie nadążam sama się na siebie denerwuję, że jestem za słaba, że mam nie dość siły, a powinnam ją mieć... Tak trudno jest zaakceptować siebie taką, jaką się jest, a przecież to podstawa.

Każdego dnia walczę o lepszą siebie, chcę być mądrzejsza, silniejsza, bliższa celu. Czy rak mi cierpliwości? Czasami uważam, że tak. To jest jedna z ważniejszych rzeczy potrzebnych w życiu. I tu znowu stawiam sobie cel. Nabyć cechę cierpliwości..

Życie jest cenne, ale jest za krótkie za myślenie o błahostkach, zamartwianie się o każdy następny dzień. Każdy z nich ma być dla nas wyjątkowy i jedyny w swoim rodzaju, tak jak MY jesteśmy niepowtarzalni. Każdy dzień naszego życia powinien być inny, bo gdy tak nie jest wszystkie zlewają się w jeden zwykły. Mamy wrażenie, że minęło mnóstwo czasu, a my tkwimy w jednym miejscu...

Doceńmy wszystko co posiadamy, cieszmy się tym. Nie gońmy ślepo przez życie. Wciąż mam świadomość, że mam pewną misję do wykonania. To dlatego jestem na tym świecie. Jest na nim każdy z NAS z jakiegoś powodu. Bóg NAS zesłał po COŚ. Musimy to dostrzec, zdać sobie z tego sprawę. To, że jesteś taki a nie inny ma swój cel. Przez to jaki jesteś, kim jesteś masz dać świadectwo innym ludziom, masz ich czegoś nauczyć.

Nie skupiajmy się tylko na tym, czego nie mamy. Weźmy pod uwagę rzeczy, które już mamy, które Bóg pozwolił nam mieć. One są kluczem do wszystkiego, do tego czego masz dokonać, jaką drogą pójść. Wykorzystaj TO WSZYSTKO.

Pomyśl nad tym, zanim będzie za późno. Nie czekaj, jesteś teraz, tu, tą chwilą. ♥

Utwór wycisza umysł. Znajdź równowagę.
 

 
Trening zaliczony, ale muszę się przyznać dziś na mały grzeszek, truudnoo...

Jutro będzie lepiej, będzie czysto, wierzę w to. Wiem że uda mi się dopiąć swego
 

 
Nadszedł długo wyczekiwany dzień, mnóstwo motywacji, uśmiech na ustach. Umysł oczyszczony z wszelkich negatywnych myśli. Staram się wyrzucać śmieci z niego, jak ktoś oglądał film "Siła spokoju" wie o co chodzi. Tak mimochodem baardzo polecam, jak najbardziej godny uwagi. Daje siłę, mnóstwo głębokich myśli, motywujących, inspirujących

1 luty - zaczynamy, zero słodyczy, treningi, cieszymy się z życia, realizujemy swoje cele, marzenia, dążymy do szczęścia. Nikt oprócz nas w naszym życiu na nie nie zapracuje dla nas! To robota, która wymaga naszych rąk. Pamiętajmy, życie to chwila, największa nagroda czeka na nas w niebie! Więc żyjmy tak, abyśmy byli z siebie dumni, dumni z każdego gestu, który poczynimy w stronę drugiego człowieka! Wyzbyjmy się tego, co sprawia, że świat traci barwy! On ma być wciąż kolorowy!

Człowiek potrzebuje mnóstwo chwil kontemplacji. Wtedy trzeba przeniknąć swój umysł, myśleć dogłębnie nad sensem życia, który możemy odnaleźć kiedy osiągniemy spokój duszy, równowagę umysłu i ciała!

Daamy radę! ♥
 • awatar Melbeauty: Ten różowo szary strój jest konkretny :)
 • awatar Kate42: bardzo fajny post :) wytrwałości w postanowieniu :)
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
Życie jest cenne, najcenniejsze.
Powinniśmy je doceniać, w każdej chwili, zrób to teraz, przemyśl jak do tej pory postrzegałeś świat? Teraz, zanim będzie za późno, doceń WSZYTKO co posiadasz! Naucz się cieszyć najmniejszą rzeczą, dostrzegaj pozytywy nawet z problemach, podchodź do wszystkiego z nutką zdrowego, racjonalnego racjonalizmu!

Nie tkwij w jednym miejscu! Nie zatrzymuj się, idź, podążaj za marzeniami, realizuj je..

Pamiętaj, że wszystko dzieje się z jakiegoś powodu! Wszystko, czego doświadczamy ma swój cel! Weź to pod uwagę, a wkrótce się o tym przekonasz..

1 FEBRUARY -beginning my challenge ♥
 

 
Jutro ostatnie mentalne przygotowania, zaczynam wyzwanie! Pełna siły, motywacji. ♥
 • awatar BBEEAATTAA: wspaniałe zdjęcie :) zapraszam do mnie , zostaw jakiś ślad po sobie ☺ zapraszam do obserwowania mojego blogu ;*
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
Truudno uwierzyć że nie było mnie tu ponad miesiąc.. Jestem sfrustrowana, ale nie wyrabiam

A teraz wracam, z nowym wyzwaniem. Ostatecznym, moim zdaniem, zaczynam od nowa. Zaczynam jutro, ale oficjalnie od 1 lutego lecę. Będzie bardzo trudno, wyzwanie aj, muszę się odpowiednio przygotować. ♥

A ta zima totalnie wykańcza mnie, chce żeby sobie już poszła.. Pogoda fatalna, codziennie 5.30 pobudka, wychodzę z domu w nocy.. a zimno jest brrr

Trzymajcie się ciepło póki co! Powracam bye ♥


make me strong
 • awatar Kretka.: powodzenia ! :D ja też zaczynam pomału ćwiczyć, trzeba się wyrobić do wakacji ! :D
 • awatar First love/ <3: Sexyy! _________ wpadnij do mnie zostwfff cos po sb.
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (2) ›
 

 
Turbo Spalanie i Skalpel za mną, czuję się cuudownie ♥


Fight, fight, fight !
 

 
Fruuuniemy ćwiczyć! Bye
 

 
Aj energia ze mnie kipi! Unoszę się na fali szczęścia!


Zaraz pędzę na trening, Skalpel Turbo albo Kiler. Coś z Mel B i yeah. Life is beautiful! ♥
 

 
Hej!

Robię plan działania, kreślę cele i sposoby w jaki chcę je osiągnąć. Mam mnóstwo motywacji. Płynę na fali energii!


Człowiek upada przez całe życie, sztuką jest wstać i iść dalej. Każda próba to potężna siła, która dodaje motywacji.

Walcz o marzenia, walcz o siebie.
 • awatar hypey: Dokładnie, bez walki nigdy nie osiagniemy tego, co chcemy!
Dodaj komentarz ›/ Pokaż wszystkie (1) ›
 

 
2 dzień zaliczony!

Czuję w żyłach przepływający żar. Dziś Turbo spalanie, ABS Mel B i ćwiczenia na pośladki z Mel B ♥

It's all I need ♥

Work heavy!

Do jutra !