• Wpisów: 400
  • Średnio co: 5 dni
  • Ostatni wpis: 2 lata temu, 23:29
  • Licznik odwiedzin: 30 776 / 2022 dni
 
anastazja2003
 
ProzerpinoS: Mam ochotę wyrażać swoje uczucia, wpływać na ludzi emocjami, dzielić się wszystkim czym mam. Mam zupełnie inne priorytety w swoim życiu niż obserwowani przeze mnie ludzie, ludzie z mojego otoczenia. Oni nie rozumieją mnie, ponieważ żyją innym życiem.

Dla mnie najważniejsze w życiu jest szczęście, dzielenie się z ludźmi tym, co mam, wyznaczanie sobie nowych celów i dążenie do ich realizacji, dążenie do perfekcji, ciągłe podnoszenie sobie poprzeczki w odniesieniu do działania, planowanie swojej przyszłości w taki sposób by czerpać radość z życia, odnosić sukcesy. Nie lubię imprezować, pić alkoholu tylko dlatego żeby dobrze się bawić.. Nie kręci mnie to. Wolę zdecydowanie spokój, domowe zacisze, spacer, bieganie, sport, dobre książki, seansy filmowe, wymianę poglądów i mądrości życiowych w kawiarence, kontemplację natury w letnie wieczory, zachody słońca.

Napawam się samotnością, ponieważ nie znalazłam jeszcze osoby, która dzieliłaby to, co kocham robić. Ale mam nadzieję, że gdzieś tam TA OSOBA czeka na mnie. A jeżeli nie to znajdę w sobie siłę by pogodzić się z takim biegiem rzeczy, ponieważ widocznie taki jest plan Boga.

Każdy następny dzień może być najpiękniejszym w życiu. Może być najwspanialszym, najszczęśliwszym, najradośniejszym, najprzyjemniejszym. Wszystko zależy od nas, ponieważ to NASZ dzień. On należy do NAS, i to od NAS  zależy co z nim zrobimy. Musimy go maksymalnie wykorzystać, ponieważ drugiego takiego samego już nie będzie.

Czerp przyjemność z każdej chwili, napawaj się jej smakiem póki dane NAM jest się nim rozkoszować. Daj się porwać fali złotego światła, uwierz w swoje możliwości i nie pozwól by cokolwiek lub ktokolwiek podważył Twoje przekonania. Jesteś człowiekiem jedynym w swoim rodzaju! Jesteś dziełem Boga! ♥

  •  
  • Pozostało 1000 znaków
Wyświetlanie: od najstarszego | od najnowszego