• Wpisów: 400
  • Średnio co: 5 dni
  • Ostatni wpis: 3 lata temu, 23:29
  • Licznik odwiedzin: 31 265 / 2114 dni
 
anastazja2003
 
ProzerpinoS: Żyjesz wtedy, gdy każda chwila sprawia Ci radość i przyjemność!

Odcinam się od pewnego rozdziału w przeszłości, pozwalam sprawom przybrać obrót taki, jaki powinien być. Nie chcę się już zadręczać nadzieją, pytać wciąż i nieustannie:

"co by było gdyby?"...

Nie chcę już tracić teraźniejszości, żyjąc przeszłością. Sytuacja stała się klarowna. Odsłoniły się dla mnie wszystkie uczucia, przejrzałam inne serce. Upływ czasu zdziałał swoje.

Żyję tym co jest teraz. Tamte chwile zostawiam za sobą, pędzę przed siebie. :)

Uświadamiam sobie, że muszę wykorzystać życie. Nie warto bać się czegoś, snuć przypuszczenia, że od razu polegniemy na polu walki. To nie tak! Nie taka powinna być nasza mentalność w chwili stawiania czoła problemom! Trzeba stanąć z podniesioną głową, z wolą walki, z odwagą. Nie kryć głowy w piasek. To nic, że poniesiemy porażkę. Ważne, że zdobędziemy doświadczenie. Przeżyjemy COŚ co wpłynie na naszą osobowość. Odmieni nas, może w niewielkim stopniu, ale nauczymy się czegoś nowego.

A co da nam usunięcie się na bok? Co da nam ciągłe tchórzenie? NIC.

Nie ukrywajmy się przed wyzwaniami jakie przynosi nam los. One są częścią naszego życia. Odnajdźmy w sobie siłę, by przezwyciężyć trudności. Życie przecież nie jest łatwe. Nikt nie powiedział, że takie będzie.

Dlatego zbierz się do kupy i walcz, pomimo wszystko staw czoła problemom! Każdy z nich to lekcja życia i weryfikacja naszych sił! Do dzieła! ♥

  •  
  • Pozostało 1000 znaków